Dobry adwokat - Piaseczno

ul.Tukanów 1F, 05-500 Piaseczno

Piaseczno jest miastem oddalonym 17 km od centrum Warszawy. To również tam swoje profesjonalne usługi prawne świadczy Jarosław Pajer. Wie, że dobry adwokat jest osobą wyrozumiałą dla przeżywanych trudności, a jednocześnie rzetelną i solidną. W zakres oferowanej współpracy osobom prywatnym i przedsiębiorcom wpisują się między innymi windykacja, odszkodowania czy też spadki.

Adwokat Jarosław Pajer specjalizuje się w takich dziedzinach jak:

Prawo ochrony konsumenta

Jedną z dziedzin prawa, w kwestii których swoją asystę oferuje ten adwokat, jest ochrona konsumenta. W oparciu o prawo Unii Europejskiej oraz o obowiązujące w Polsce przepisy, dba on o to, by poszkodowana osoba fizyczna otrzymała należną jej rekompensatę.

Prawo karne

W kwestiach prawa karnego, gdy oskarżonemu grozi kara kryminalna, absolutnie niezbędny jest dobry adwokat. Piaseczno oraz inne okoliczne miasta obsługuje mecenas Jarosław Pajer, który będzie dążył do tego, aby jego klient został uniewinniony lub otrzymał jak najlżejszy wyrok.

Prawo lokalowe i spółdzielcze

Adwokat podejmuje się także prowadzenia spraw z zakresu prawa lokalowego i spółdzielczego. Obejmują one zagadnienia związane ze wspólnym użytkowaniem lokalu, sporządzaniem umów najmu, a także przeprowadzania działań związanych z przykrą kwestią, jaką jest windykacja.

Prawo rodzinne

Piaseczno, Zamość czy Warszawa mogą liczyć na wsparcie profesjonalisty podczas mediacji pomiędzy małżonkami czy reprezentacji interesów klienta przed sądem podczas spraw rozwodowych. Ponadto, pomoże on w sporządzeniu pozwu o alimenty oraz w innych kwestiach związanych z władzą rodzicielską.

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Jedną z moich specjalności stanowi niezwykle trudna dziedzina, jaką jest prawo rodzinne. Obejmuje ona między innymi kwestie rozwodów, podziału majątku, ustalania władzy rodzicielskiej, przydziału alimentów, ustalenia macierzyństwa lub ojcostwa i nie tylko.

Prawo rodzinne

Przy kontrolowaniu stosunku pracy, a przede wszystkim podczas zaniedbywania wynikających z niego obowiązków przez jedną lub drugą stronę, potrzebny jest dobry adwokat. W Lublinie oraz okolicy, w oparciu o fachową wiedzę oraz doświadczenie, świadczy swoje usługi mecenas Jarosław Pajer.

Prawo administracyjne i samorządowe

Prawo administracyjne oraz samorządowe mają na celu regulację oraz kontrolę działań organów państwowych oraz władzy samorządowej. Kancelaria udziela wsparcia w przypadku niejasności lub problemów występujących przy stosunku między państwem a obywatelem.

W celu poznania pełnego zakresu usług, należy udać się na stronę z wykazem wszystkich usług.