Dobry adwokat - Lublin

ul.Peowiaków 10 lok. 5, 20-007 Lublin

Adwokat Jarosław Pajer świadczy szereg różnorodnych usług prawnych również w Lublinie. W tym mieście ukończył aplikację adwokacką, a od roku 2014 należy do stowarzyszenia Ars Legis. Obecnie prowadzi własną kancelarię. Jest świadomy tego, że dobry adwokat to osoba rzetelna i wykwalifikowana. Poniżej znaleźć można zakres usług, które świadczy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom.

Kancelaria adwokacka zajmuje się między innymi:

Prawo rodzinne

Jedną z moich specjalności stanowi niezwykle trudna dziedzina, jaką jest prawo rodzinne. Obejmuje ona między innymi kwestie rozwodów, podziału majątku, ustalania władzy rodzicielskiej, przydziału alimentów, ustalenia macierzyństwa lub ojcostwa i nie tylko.

Prawo cywilne

W ramach prawa cywilnego, zajmuję się między innymi skomplikowaną procedurą, jaką jest windykacja. Piaseczno i Lublin to miasta, w których mam swoje kancelarie, więc to głównie tam ubiegam się w imieniu klientów o uiszczenie należnych im płatności przez dłużników.

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Zajmuję się również szeroko pojętym prawem pracy i ubezpieczeń społecznych, zarówno w kontekście indywidualnym, jak i zbiorowym. Dotyczy to między innymi zawierania i zrywania umów, mobbingu, zwolnień grupowych, ochrony danych osobowych w firmie i wielu innych spraw.

Prawo handlowe i gospodarcze

Dzięki wiedzy z zakresu prawa handlowego i gospodarczego, zapewniam kompleksową pomoc w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Obejmuje to np. zakładanie i rejestrację firmy, wsparcie w rozwiązywaniu sporów z urzędami oraz kontrahentami, doradztwo w kwestii prawa konkurencji i nie tylko.

Prawo ochrony konsumenta

Dbam o to, aby Państwa prawa jako konsumentów były respektowane przez sprzedawców i producentów, którzy mogą czasem dopuścić się nadużyć i manipulacji w celu zwiększenia zysku. Pomagam także chronić się np. przed uciążliwą reklamą i próbami uchylenia się od składanej reklamacji.

Spadki, rozwody, odszkodowania

Gdy pojawia się sytuacja, gdy należy ubiegać się o należne odszkodowanie lub spadek, bez wątpienia niezastąpiony jest dobry adwokat. W Lublinie i Piasecznie staram się zapewniać swoim klientom jak najlepszą obsługę i do każdego z nich podchodzę w pełni indywidualnie.

Pełna oferta usług - Zakres usług